czwartek, 6 czerwca 2013

Szybki angielski w rozmowie. Proste konwersacje z życia wzięte - audiokurs + ebook

Chcesz szybko nauczyć się mówić po angielsku?

Szybki angielski w rozmowie audiokurs + ebookKorzystając z Prostych konwersacji poznasz zestawy gotowych zwrotów przydatnych w codziennych sytuacjach wraz z ich wymową. Dzięki nim będziesz umieć się przedstawić, wynająć pokój, zrobić zakupy, rozmawiać na tematy zawodowe i wiele więcej.
Z Moniką, studentką z Polski, która właśnie przyleciała do Londynu, do pracy na wakacje oraz z Anglikiem Maxem, twoja znajomość języka angielskiego znacznie się poprawi.
Samodzielna nauka z książki i nagrań pozwoli Ci na osiągnięcie spektakularnych efektów, ucząc się gdziekolwiek chcesz i kiedy chcesz – w domu, samochodzie, czy autobusie.W zestawie audiokurs + ebook znajdziesz:

- dialogi w języku angielskim i polskim, układające się w historyjkę o studentce z Polski, która pojechała do Wielkiej Brytanii

 • nagrania mp3 po angielsku i po polsku, dzięki czemu osłuchasz się z językiem i wymową,
 • prosty zapis wymowy angielskiej – oparty na polskim alfabecie – umożliwiający szybką naukę,
 • słowniczki: angielsko-polski i polsko-angielski,
 • po każdej lekcji test sprawdzający oraz odpowiedzi do testów.
Efekty: 
 • szybkie opanowanie podstaw konwersacji w języku angielskim,
 • znajomość zwrotów i wyrażeń potrzebnych do codziennej komunikacji,
 • umiejętność budowy zdań angielskich,
 • swobodne mówienie po angielsku.
Już krok dzieli Cię od płynnej znajomości języka angielskiego.
Z Szybkim angielskim w rozmowie duże postępy w nauce masz gwarantowane!


sprawdź na: sklep-ebooki.nextore.pl/audiobooki/szybki_angielski_w_rozmowie__proste_konwersacje_z_zycia_wziete_p36750.xml

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie sądziłam że takie połączeni książek z płytami mogą nauczyć nas dobrze języka angielskiego. W sumie to zapewne zależy od człowiek, bo na pewno są osoby którym takie materiały w zupełności wystarczą. Dla mnie najlepsze są kursy jak https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kurs-angielskiego-business-english dzięki którym poznaje słownictwo i zwroty wymagane w kontaktach biznesowych. Bardzo fajne rozwiązanie dla osób pracujących.

  OdpowiedzUsuń
 3. Języka angielskiego możemy tak na dobrą sprawę uczyć się na wiele sposobów. Mi bardzo przypadł do gusty sposób z wykorzystaniem fiszek https://www.jezykiobce.pl/7-angielski/s-1/chce_korzystac_z-fiszki/categories-angielski i jestem zdania, że każdy kto chce się nauczyć angielskiego dobrze powinien spróbować. Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sposobów.

  OdpowiedzUsuń